- Track your orders
- Save your details for express checkout
Electrolux 45cm 800 Series Compact Combi Microwave Black Oven
EVEM6847ZB
EVEM6847ZB
Need some help? Click here to check out our Buyers Guide
EVEM6847ZB
EVEM6847ZB
| Brand: | Electrolux |
| Colour Finish (Microwaves): | Black |
| Controls (Microwaves): | Touch |
| Features (Microwaves): | Triple Glaze Door |
| Type (Microwaves): | Combination Microwave Oven |
| Width: | 595 mm |
| Height: | 456 mm |
| Depth: | 571 mm |
Our freight categories are based on weight, size and location. This means that prices to specific units often vary. See below for more information. Exact shipping charges are calculated at checkout.