- Track your orders
- Save your details for express checkout
Electrolux 600 Series 60cm Pyrolytic Black Oven With SteamBake
EVEP6515DF
EVEP6515DF
Need some help? Click here to check out our Buyers Guide
EVEP6515DF
EVEP6515DF
| Brand: | Electrolux |
| Capacity (Ovens): | 72L |
| Colour Finish : | Black |
| Controls (Ovens): | Knob Controls |
| Cooking functions (Ovens): | Traditional Bake |
| Features (Ovens): | Programmable Timer |
| Self cleaning (Ovens): | Pyrolytic |
| Type : | Built-In |
| Width: | 596 mm |
| Height: | 597 mm |
| Depth: | 572 mm |
Our freight categories are based on weight, size and location. This means that prices to specific units often vary. See below for more information. Exact shipping charges are calculated at checkout.

