- Track your orders
- Save your details for express checkout
Electrolux 60cm 800 Series Matte Black 4 Zone Induction Cooktop With SaphirMatt SE Surface
KIS67453IT
KIS67453IT
Need some help? Click here to check out our Buyers Guide
KIS67453IT
KIS67453IT
| Brand: | Electrolux |
| Colour Finish (cooktop): | Black |
| Controls (cooktop): | Touch |
| Cooking functions (cooktop): | SenseBoil & fry |
| Features (cooktop): | Timer |
| Type (cooktop): | Induction |
| Width: | 580 mm |
| Height: | 49 mm |
| Depth: | 510 mm |
Our freight categories are based on weight, size and location. This means that prices to specific units often vary. See below for more information. Exact shipping charges are calculated at checkout.