- Track your orders
- Save your details for express checkout
Electrolux 80cm 800 Series 5 Zone Black Induction Cooktop With Wi-Fi
KIS8759
KIS8759
Need some help? Click here to check out our Buyers Guide
KIS8759
KIS8759
| Brand: | Electrolux |
| Colour Finish (cooktop): | Black |
| Controls (cooktop): | Touch |
| Cooking functions (cooktop): | SenseBoil & fry |
| Features (cooktop): | Timer |
| Type (cooktop): | Induction |
| Width: | 780 mm |
| Height: | 49 mm |
| Depth: | 520 mm |
Our freight categories are based on weight, size and location. This means that prices to specific units often vary. See below for more information. Exact shipping charges are calculated at checkout.