- Track your orders
- Save your details for express checkout
Parmco 700M3H Stainless 600mm Retractable Rangehood
RR6S700
RR6S700
Need some help? Click here to check out our Buyers Guide
RR6S700
RR6S700
| Brand: | Parmco |
| Colour Finish (rangehood): | Stainless Steel |
| Controls (rangehood): | Push button controls |
| Rangehood Style: | Retractable |
| Type (rangehood): | Built-In |
| Width: | 600 mm |
| Height: | 270 mm |
| Depth: | 300 mm |
Our freight categories are based on weight, size and location. This means that prices to specific units often vary. See below for more information. Exact shipping charges are calculated at checkout.